Широкоформатний друк

– технологія, що дозволяє друкувати зображення великих розмірів для внутрішнього або зовнішнього використання на різних матеріалах.

Найчастіше застосовується широкоформатний друк на литому банері. Цей банер міцніший і довговічніший. У випадках, коли передбачається не тривале використання (наприклад, 2-4 дні на виставці), – достатньо надрукувати на ламінованому банері.

Пропонуємо такі види широкоформатного друку: друк банерної тканини, друк на плівці, друк на сіті-папері, друк на полотні, друк на блюбеку, друк на банерній сітці. Кожен із видів цього друку давно знайшов своє застосування у рекламній сфері.

Широкоформатний друк, вартість

Матеріал  ширина матеріалу в мм од. вимірювання вартість/грн.
бумага Citi Ligt 1600 м. кв. 75
самоклеюча плівка Ritrama (Европа) 1600 м. кв. 115
самоклеюча перфорована плівка One Way Vision 1520 м. кв. 175
банер ламінований 3200 м. кв. 120
банер литий 3200 м. кв. 155
банер сітка (Mesh) 3200 м. кв. 125
ламінація 1500 м. кв. 55
прапори (для флагомахів) 1000х1500   шт. 345

друк для зовнішнього та внутрішнього застосування. Термін друку 1-2 дні

Друк на пластиці

Матеріал  розмір матеріалу в мм од. вимірювання вартість/грн.
ПВХ 1мм 3000х2000 м. кв. 340
ПВХ 2мм 3000х2000 м. кв. 390
ПВХ 3мм 3000х2000 м. кв. 420
ПВХ 4мм 3000х2000 м. кв. 490
ПВХ 5мм 3000х2000 м. кв. 590

друк 1440 dpi фото якість. термін друку 1-3 дні

Щоб замовити широкоформатний друк або індивідуального прорахунку вартості, зв’яжіться з нами зручним для вас способом, наші контакти:

моб: 097 232 07 07

e-mail: info@conceptplus.com.ua

Широкоформатний друк часто використовується при виготовленні зовнішньої реклами.

Друк на банерній тканині застосовується для створення великих зображень. За допомогою таких зображень – зручно і швидко можна повідомити споживачам про прохідну акцію або спеціальну пропозицію. Також банери використовуються в BTL заходах, так звані банеристи – промоутер з банером, які можуть анонсувати спеціальну пропозицію, акцію або служити тимчасовою навігацією до вас. Друк на банері не боїться вологи і довго не втрачає свій колір. Цей матеріал зручний, міцний, практичний, легко транспортується. Друк на банерній тканині часто вимагає додаткової обробки країв – встановлення люверсів (набивання люверсів), пропайка кишень – дана обробка необхідна для кріплення банера.

Популярними є такі види банерного матеріалу:

  • банер литий – цей вид матеріалу відрізняється своєю міцністю. Саме завдяки цій властивості, зображення надруковані на литому банері, частіше використовуються при виготовленні зображень великого розміру для тривалого розміщення.
  • банер ламінований – цей вид матеріалу менш міцний, але і ціна його нижче. Друк на ламінованому банері виходить більш економічним. Такі зображення використовують із виготовлення зображень тимчасового використання – акційні пропозиції, цінові пропозиції тощо.

Друк на оракалі – нанесення зображення будь-якої складності на плівку з основою, що клеїться. Найбільш часто зображення, надруковані на плівці, що самоклеїться, використовується для обклеювання вітрин, оформлення торгових стійок. Наклейки також клеять на підлогу в якості навігації в торгових центрах. Виготовлення наклейки для підлоги вимагає використання додаткової спеціальної захисної плівки. Оракалом оформляють машини доставки, брендують маршрутки. Друк на оракалі може бути наклеєний на жорсткішу основу (пластик, акрил і т.д.) і використовуватися для оформлення інтер’єру.

Друк на перфорованій плівці (one way vision). Перфорована плівка пропускає світло та дозволяє зсередини бачити, що знаходиться за зображенням. Зображення надруковані на перфорованій плівці використовують для поклейки рекламних зображень на вікнах транспорту, наприклад: брендування маршруток, автобусів тощо. Так само ця плівка використовується і при обклеюванні вітрин магазину, завдяки їй в приміщення надходить денне світло, а з вулиці вітрина має яскраве зображення.

Друкувати на полотні. Сучасний друк дозволяє друкувати зображення дуже високої якості, а різноманітність матеріалів, на яких друкують, у даному випадку полотно, дало можливість здійснювати друк репродукції картин. Полотно для широкоформатного друку має спеціальну поверхню, що зовні відповідає натуральному полотну для живопису олійними фарбами. Зовнішній вигляд картин надрукованих на полотні гідний будь-якого інтер’єру. Така картина може прикрасити кабінет, торговельний зал, стати креативним подарунком. Перевага такої картини в тому, що вона не боїться вологи, її можна протирати від пилу без шкоди якості зображення. Надрукувати можна абсолютно будь-яке зображення – репродукцію картин відомих художників, графічні зображення створені самостійно чи будь-яку фотографію, тут фантазії немає меж.

Друк на сіті паперу. Традиційно друк на сіті папері використовується для розміщення в спеціальних рекламних конструкціях – сітілайтах. Особливістю даного паперу є здатність пропускати та розсіювати світло. Друк на папері City ligt є вологостійким, що важливо при вуличному використанні. За рахунок економічності за високої якості зображення цей вид друку стали використовувати для виготовлення плакатів великих або нестандартних форматів. Можна надрукувати інформаційні плакати, рекламні постери, афіші, вітальні плакати, колажі тощо.

Друк на банерній сітці Mesh – банерна тканина, що має структуру сітки, що дозволяє проходити потоки повітря. Цей матеріал використовується для розміщення зображень дуже великих форматів на фасадах будівель. Саме завдяки особливості структури цей матеріал не дозволяє поривам вітру рвати зображення, може витримувати великі вітрові навантаження. Так само друк на банерній сітці вигідна при розміщенні на будівлі, що має вікна, оскільки має здатність пропускати частину денного світла. Саме ці властивості – пропускання потоків повітря та променів світла дозволяють розміщувати величезні брендмауери.

Друк на банері Backlit – даний вид банерної тканини спеціально розроблений для використання у світлових коробах з внутрішнім підсвічуванням. Перевагою просвітного банера є рівномірне розсіювання світла. Зображення виходять більш насичені, яскраві та глибокі. Лайт-бокс у якому як лицьову панель використовується зображення, надруковане на просвітному банері, виглядає яскравіше і привертає більше уваги.

Друк на папері  Blue back (блюбек, блюбек) – папір, що має білу лицьову частину та зворотний бік блакитного кольору, від чого і отримав свою назву. Друк на папері блюбек переважно використовується для друку зображень для бігбордів. За рахунок низької вартості, друк на папері блюбек, знайшла застосування і в інших рекламних цілях, де низька вартість важливіша за високу якість.

Друк на пластиці. Такий вид широкоформатного друку дозволяє перенести зображення безпосередньо на жорстку основу, найчастіше це пластик. Ця технологія дозволяє виготовляти довговічні рекламні, інформаційні та інтер’єрні зображення безпосередньо на жорсткому матеріалі. Такі вироби більш довговічні, ніж виготовлені із пластику з наклеєною плівкою.

Друк фотошпалер. Фотошпалери – це можливість створення унікального інтер’єру. ЕКОлогічно чиста технологія дозволяє друкувати фотошпалери для магазинів, бутіків, барів, ресторанів, а головне квартир і навіть дитячих кімнат. Друк фотошпалер дозволить створити ексклюзивний інтер’єр. Технологія виготовлення фотошпалер, що застосовується нами, абсолютно безпечна і екологічно чиста. Надруковані шпалери не мають запаху. Так що, без сумніву, створюйте бажаний інтер’єр!

Широкоформатний друк, як замовити:

  • Необхідно визначити бажаний формат зображення
  • Вибрати матеріал для широкоформатного друку
  • Розробити дизайн-макет бажаного зображення.

Ми приймаємо до друку готові макети, або наш дизайнер може розробити макет.

Concept Plus – найкращий рекламний партнер для Вашого бізнесу.